Fotoateliér - grafické studio - výroba reklamy, Domažlice

Miskei Photo & Design, simplicity put into practice - foto, design, web - Domažlice
Miskei Photo & Design

simplicity put into practice

Reklamní agentura Norbert Miskei - foto, webdesign a grafický design: B2B Služby, Váš Rodinný Fotograf

B2B Služby

příklady tiskových aplikací na fotografie od Miskei foto & design, Domažlice.Zadejte část nebo celou vaši obchodní komunikaci nám. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé obchodní vztahy a nabízet řadu spolehlivých služeb. Můžete ušetřit peníze a čas tím, že nás necháte utvářet celkovou image vaší firmy. Případně vám můžeme navrhnout i jen konkrétní marketingový materiál či komplexní kampaň. Naše zkušenosti a silné obchodní zaměření může pomoci vaší společnosti v mnoha směrech.

Logo Design

Vaše logo je základem vaší firemní identity. Mělo by vypovídat o tom, co je vaše firma či vaše značka zač. Logo by mělo být snadno rozeznatelné a zapamatovatelné. Také věříme, že by mělo být co nejjednodušší a snadno reprodukovatelné.

Více o logo designu »

Grafický Design

Navrhneme a dodáme cokoliv, co byste mohli potřebovat pro vaši reklamu. Vizitky, letáky, katalogy, kalendáře, ale také obaly, plakáty, billboardy, nebo dokonce navrhneme i celý veletržní stánek, co si jen vzpomenete.

Více o grafickém designu »

Reklamní fotografie

Pokud budeme pracovat na grafice pro vás, je automatické, že jsme nafotíme vaše produktové fotografie tak, aby doplnily váš katalog, případně internetové stránky. Rádi budeme spolupracovat i s vaším stávajícím designérem pro dosažení požadovaného vzhledu vaší prezentace.

Více o reklamní fotografii »

Webdesign

Nyní máme samostatné internetové stránky věnované pouze našemu webovému designu. Nabízíme zde nejen webdesign, ale i související optimalizace pro vyhledávače (SEO), pay per click kampaně, lokalizační služby a mnohem více.

Více o web designu »

Ostatní služby

Naše služby nejsou exkluzivně vizuální, ale nabízíme vám i využití naší dlouholeté pracovní zkušenosti po celém světě. Můžeme překládat, být zprostředkovateli mezi podniky, můžeme být i součástí vaší posádky na veletrhu a profesionálně prezentovat svou firmu.

Reference

Máme stále rostoucí seznam podniků a organizací s nimiž spolupracujeme. Zde je pár z nich: Richard Wane (malíř, současný) - UK, Autoservis BSC, Horšovský Týn, Fachübersetzungsservice Oulbouche - Hamburg, Kästner Trockenbau - Tettau / Langenau, Urlaub auf Hydra - Mnichov, Apex Textil s.r.o., Top Tank s.r.o., Studnařství H & T s.r.o, ODS - Poběžovice, Gorenje - Domažlice, Faschingbauer lovecká kancelář - Domažlice, Cosmic Art GmbH - Drážďany a další.

příklady rodinného portrétu od Miskei fotografie a design, Domažlice.

Váš Rodinný Fotograf

To co je lékař pro vaše zdraví, jsme my pro vaše vzpomínky. V našem studiu, nebo v případě potřeby ve vašem domě, jsme k dispozici zaznamenat ty nejvzácnější okamžiky, a nafotit vám krásné, profesionální snímky. Kontaktujte nás včas pro rezervaci nafocení portrétů, rodinných oslav, svateb a jiných akcí.

Svatby

Nejšťastnější den Vašeho života. Věříme, že krátké setkání s novomanželi před svatbou, popovídání si o jejich představách, naplánování způsobu focení i ponechání prostoru pro improvizaci, dopomůže k vytvoření zcela jedinečného svatebního alba.

Více o svatební fotografii »

Děti

Dětské fotografie společně se svatebními jsou v našem životě ty nejoblíbenější, takže přirozeně toužíme, aby byli zajímavé a kvalitní. Děti jsou fascinující fotografické subjekty, potřebují hodně trpělivosti a dobré reflexy. My máme obojí.

Více o dětských fotografiích »

Rodiny

Poté, co přivedete své děti do našeho studia si všichni dohromady nenechte ujít možnost nafocení kvalitního rodinného portrétu. Při pózování můžete užít s vašemi dětmi spoustu zábavy. Doporučujeme rodinám, aby byl jejich oděv v harmonii. Pokud by vaše rodina měla být větší než naše studio, rádi přijedeme na místo a uděláme uspořádání tam.

Více o rodinných portrétech »

Těhotenství

Každá nastávající maminka by měla tento portrét mít. Zaměřujeme se na zdůraznění křivky vašeho těla a výrazu obličeje a klademe důraz, aby byl zachován tento zvláštní stav těla a mysli, takže když si po čase prohlédnete tyto své fotografie, vrátí se vám ten nezapomenutelný zážitek. Je to i jedinečná památka, kterou můžete ukázat svému děťáku až vyroste.

Více o portrétech budoucích maminek »

Portrét & Glamour

Být model na jeden den. Přineste si své oblíbené oblečení a zde na vás čeká světla, kamera, akce! V našem studiu, nebo v nějaké atraktivní lokalitě, přeneseme na snímky to nejlepší z vás v diskrétní a uvolněné atmosféře. Počítejte s trochou času na víc, jelikož výběr fotografií může být obtížnější, než samotné pózování. Všechny vámi vybrané fotografie budou perfektně vyretušované a obdržíte je na CD v plném rozlišení spolu s řadou z nich také v černobílé variantě.

Více o portrétech »

Vzpomínky

Díky moderní digitální technologii tisku jsou vaše fotobooky, alba, profesionálně tištěné kalendáře nyní cenově dostupné i pro pouhý náklad jednoho kusu. Při každém focení dáváme CD se všemi vašimi vybranými fotografiemi, můžete si je sami kdykoliv vytisknout, ale objednání např. vázané fotoknihy nebo osobní kalendář je nejen možnost atraktivního zorganizování vašich vzpomínek, ale i krásným dárkem pro blízké. Pro tuto příležitost lze přinést i vaše či vámi nafocené snímky.